O nas

Pracownia Dekoracyjna to firma specjalizująca się w głównej mierze przesłonami okiennymi, takimi jak: rolety, żaluzje, plisy, zasłony, verticale, czy moskitiery – Warszawa i okolice.

Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo wysokiej jakości produkt dopasowany do Państwa potrzeb. Nasze wyroby są wykonywane na wymiar, dzięki czemu świetnie wpasowują się w wystrój wnętrza. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów czy wzorów, co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Regularne badanie rynku i wprowadzanie do oferty nowych rozwiązań, pozwala nam być na bieżąco.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przesłony okienne mają być nie tylko praktyczne. Często stanowią one w głównej mierze dekoracje mieszkań, dlatego dbamy o estetykę i staramy się dostosować do Państwa gustu. Wiemy, że Państwa oczekiwania mogą być bardzo zróżnicowane, dlatego też chętnie podejmujemy się nietypowych realizacji.

Co możemy Państwu zaproponować?

Świetną propozycją do mieszkań są rolety. Cechuje je prostota, jak i uniwersalność. Szczególnie popularne są rolety dzień – noc, które dają większą możliwość w regulacji natężenia światła.

Wielu klientów ceni sobie żaluzje. Bardzo dobrze wyglądają one zarówno w nowoczesnym pomieszczeniu, jak i skromnym domu. Żaluzje cechuje nie tylko duży wybór kolorystyczny, ale i różnorodność materiału z jakiego są wykonane.

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy żaluzje plisowane. W ich przypadku nie ogranicza nas kierunek sterowania. Mogą Państwo je pozostawić w dowolnej pozycji, a co za tym idzie – zasłonić jedynie wybraną część okna.

Wielu ludzi stawia na klasykę. Takich z pewnością urzekną zasłony. Stanowią one zarówno świetną izolację od światła słonecznego jak i dekorację.

Ceniącym kulturę japońską lub po prostu – lubiącym oryginalność, polecamy żaluzje panelowe (zwane również żaluzjami japońskimi). Bardzo dobry wybór zwłaszcza do większych pomieszczeń.

W swojej ofercie posiadamy również verticale. Ich praktyczność znajduje zastosowanie zwłaszcza w biurach, ale nie tylko.

 

To tak w skrócie. Więcej informacji i – co równie ważne – zdjęć znajdą Państwo w zakładce Produkty.

Nie znaleźli Państwo tego, czego szukają? Prosimy o kontakt!